KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14177420
nr 1417 7420
Oidentifierad konstnär. Ej signerad. Nutida, kopia, Olja på duk, porträtt, Frida Kahlo, 51x38cm, yttermått inklusive ram: 75x61cm
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
måndag 6 september 2021
kl 20:19:33
100 kr
150 kr
250 kr
800 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)